V300C3V3M50BL2
VicorVicor
V300C3V3M50BL2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C3V3M50BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Fitxak: V300C3V3M50BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 322 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 322 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C3V3M50BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C3V3M50BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 322 pcs Datuen fitxa V300C3V3M50BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 77.7% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 15.15A Oinarriaren zati kopurua V300C3V3M50