V300C36M150B
VicorVicor
V300C36M150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C36M150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W
Fitxak: V300C36M150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V300C36M150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C36M150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4548 pcs Datuen fitxa V300C36M150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A Oinarriaren zati kopurua V300C36M150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C36H75BN2
V300C36H75BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 75W
Stockean: 3913 pcs
Deskarga: V300C36H75BN2.pdf
RFQ
V300C36M150BF3
V300C36M150BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 150W
Stockean: 4983 pcs
Deskarga: V300C36M150BF3.pdf
RFQ
V300C36M150B3
V300C36M150B3
Stockean: 241 pcs
Deskarga: V300C36M150B3.pdf
V300C36M150BF2
V300C36M150BF2
Deskarga: V300C36M150BF2.pdf
V300C36H75BN3
V300C36H75BN3
Deskarga: V300C36H75BN3.pdf
V300C36M150B2
V300C36M150B2