V300C36C150BN2
VicorVicor
V300C36C150BN2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C36C150BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W
Fitxak: V300C36C150BN2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 676 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C36C150BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C36C150BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 676 pcs Datuen fitxa V300C36C150BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A eskaerak ITE (Commercial)