V300C2C50BG2
VicorVicor
V300C2C50BG2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C2C50BG2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 50W
Fitxak: V300C2C50BG2.pdf
  • Mezua
V300C2C50BG2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C2C50BG2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6572 pcs Datuen fitxa V300C2C50BG2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 73.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 25A Oinarriaren zati kopurua V300C2C50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C2C50BG
V300C2C50BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 2V 50W