V300C28T75BS2
VicorVicor
V300C28T75BS2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C28T75BS2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W
Fitxak: V300C28T75BS2.pdf
  • Mezua
V300C28T75BS2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C28T75BS2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3422 pcs Datuen fitxa V300C28T75BS2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.68A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C2C50B2
V300C2C50B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 2V 50W
Stockean: 4815 pcs
Deskarga: V300C2C50B2.pdf
RFQ
V300C28T75BS3
V300C28T75BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 75W
Stockean: 6247 pcs
Deskarga: V300C28T75BS3.pdf
RFQ
V300C28T75BS
V300C28T75BS