V300C28T150BN
VicorVicor
V300C28T150BN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C28T150BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V300C28T150BN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 645 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V300C28T150BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C28T150BN fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 645 pcs Datuen fitxa V300C28T150BN.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-5963
V300C28T150BN-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 5.36A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C28T150BN3
V300C28T150BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 615 pcs
Deskarga: V300C28T150BN3.pdf
RFQ
V300C28T150BL
V300C28T150BL
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 609 pcs
Deskarga: V300C28T150BL.pdf
RFQ
V300C28T150BN2
V300C28T150BN2