V300C28M75BS3
VicorVicor
V300C28M75BS3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C28M75BS3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W
Fitxak: V300C28M75BS3.pdf
  • Mezua
V300C28M75BS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C28M75BS3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3138 pcs Datuen fitxa V300C28M75BS3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.68A eskaerak ITE (Commercial)