V300C28E75B
VicorVicor
V300C28E75B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C28E75B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W
Fitxak: V300C28E75B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 652 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 652 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C28E75Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C28E75B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 652 pcs Datuen fitxa V300C28E75B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.68A Oinarriaren zati kopurua V300C28E75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C28E75BF3
V300C28E75BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 75W
Stockean: 680 pcs
Deskarga: V300C28E75BF3.pdf
RFQ
V300C28E75BG
V300C28E75BG
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 687 pcs
Deskarga: V300C28E75BG.pdf
RFQ
V300C28E75B3
V300C28E75B3
Stockean: 559 pcs
Deskarga: V300C28E75B3.pdf
V300C28E150BS
V300C28E150BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 3985 pcs
Deskarga: V300C28E150BS.pdf
V300C28E150BS2
V300C28E150BS2
Stockean: 2988 pcs
Deskarga: V300C28E150BS2.pdf
V300C28E75BF2
V300C28E75BF2
Deskarga: V300C28E75BF2.pdf
V300C28E75BF
V300C28E75BF