V300C28C150BL
VicorVicor
V300C28C150BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C28C150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W
Fitxak: V300C28C150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 615 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V300C28C150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C28C150BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 615 pcs Datuen fitxa V300C28C150BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-1351
V300C28C150BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 5.36A
Oinarriaren zati kopurua V300C28C150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C28C150BF2
V300C28C150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 3736 pcs
Deskarga: V300C28C150BF2.pdf
RFQ
V300C28C150BN
V300C28C150BN
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 608 pcs
Deskarga: V300C28C150BN.pdf
RFQ
V300C28C150BL2
V300C28C150BL2
Stockean: 664 pcs
Deskarga: V300C28C150BL2.pdf
V300C28C150BN3
V300C28C150BN3
Stockean: 705 pcs
Deskarga: V300C28C150BN3.pdf
V300C28C150BL3
V300C28C150BL3