V300C15T75BL3
VicorVicor
V300C15T75BL3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C15T75BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W
Fitxak: V300C15T75BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 641 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C15T75BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C15T75BL3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 641 pcs Datuen fitxa V300C15T75BL3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Oinarriaren zati kopurua V300C15T75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C15T75BN
V300C15T75BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 75W
Stockean: 597 pcs
Deskarga: V300C15T75BN.pdf
RFQ
V300C15T75BL
V300C15T75BL
fabrikatzaileak: Vicor