V300C15C150BF
VicorVicor
V300C15C150BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C15C150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V300C15C150BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 670 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C15C150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C15C150BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 670 pcs Datuen fitxa V300C15C150BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Oinarriaren zati kopurua V300C15C150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C15C150BL
V300C15C150BL
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 602 pcs
Deskarga: V300C15C150BL.pdf
RFQ
V300C15C150BF2
V300C15C150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4205 pcs
Deskarga: V300C15C150BF2.pdf
RFQ
V300C12T75BS
V300C12T75BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 75W
Stockean: 613 pcs
Deskarga: V300C12T75BS.pdf
V300C15C150B
V300C15C150B
Stockean: 714 pcs
Deskarga: V300C15C150B.pdf
V300C15C150B2
V300C15C150B2
Stockean: 4864 pcs
Deskarga: V300C15C150B2.pdf
V300C12T75BS3
V300C12T75BS3
Deskarga: V300C12T75BS3.pdf
V300C15C150BF3
V300C15C150BF3