V300C12T75BF2
VicorVicor
V300C12T75BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C12T75BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W
Fitxak: V300C12T75BF2.pdf
  • Mezua
V300C12T75BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C12T75BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2968 pcs Datuen fitxa V300C12T75BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.25A Oinarriaren zati kopurua V300C12T75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C12T150BS2
V300C12T150BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W
Stockean: 5896 pcs
Deskarga: V300C12T150BS2.pdf
RFQ
V300C12T75BG3
V300C12T75BG3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 75W
Stockean: 709 pcs
Deskarga: V300C12T75BG3.pdf
RFQ
V300C12T75B
V300C12T75B