V300C12M150B
VicorVicor
V300C12M150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C12M150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V300C12M150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 313 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
  • Mezua
V300C12M150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C12M150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 313 pcs Datuen fitxa V300C12M150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 85.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Oinarriaren zati kopurua V300C12M150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C12H75BS2
V300C12H75BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 75W
Stockean: 526 pcs
Deskarga: V300C12H75BS2.pdf
RFQ
V300C12H75BS
V300C12H75BS
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 528 pcs
Deskarga: V300C12H75BS.pdf
RFQ
V300C12M150B2
V300C12M150B2
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W
Stockean: 319 pcs
Deskarga: V300C12M150B2.pdf
V300C12H75BN
V300C12H75BN
Stockean: 496 pcs
Deskarga: V300C12H75BN.pdf
V300C12M150B3
V300C12M150B3
Stockean: 283 pcs
Deskarga: V300C12M150B3.pdf
V300C12H75BN3
V300C12H75BN3
Stockean: 521 pcs
Deskarga: V300C12H75BN3.pdf
V300C12M150BF
V300C12M150BF
Stockean: 2845 pcs
Deskarga: V300C12M150BF.pdf
V300C12H75BN2
V300C12H75BN2
Stockean: 3299 pcs
Deskarga: V300C12H75BN2.pdf
V300C12M150BF3
V300C12M150BF3
Deskarga: V300C12M150BF3.pdf
V300C12H75BS3
V300C12H75BS3
Deskarga: V300C12H75BS3.pdf
V300C12M150BF2
V300C12M150BF2
Deskarga: V300C12M150BF2.pdf
V300C12M150BG
V300C12M150BG