V300B8C200BS3
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B8C200BS3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W
Fitxak: V300B8C200BS3.pdf
  • Mezua
V300B8C200BS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B8C200BS3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4279 pcs Datuen fitxa V300B8C200BS3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 25A