V300B8C200B
VicorVicor
V300B8C200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B8C200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W
Fitxak: V300B8C200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V300B8C200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B8C200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6045 pcs Datuen fitxa V300B8C200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 25A
Oinarriaren zati kopurua V300B8C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300B8C200BF2
V300B8C200BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 200W
Stockean: 3580 pcs
Deskarga: V300B8C200BF2.pdf
RFQ
V300B8C200B3
V300B8C200B3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 515 pcs
Deskarga: V300B8C200B3.pdf
RFQ
V300B8C200B2
V300B8C200B2
Stockean: 543 pcs
Deskarga: V300B8C200B2.pdf
V300B5T200BN2
V300B5T200BN2
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 200W
Stockean: 6782 pcs
Deskarga: V300B5T200BN2.pdf
V300B5T200BS2
V300B5T200BS2
Deskarga: V300B5T200BS2.pdf
V300B8C200BG
V300B8C200BG
Stockean: 534 pcs
Deskarga: V300B8C200BG.pdf
V300B5T200BS3
V300B5T200BS3
Stockean: 508 pcs
Deskarga: V300B5T200BS3.pdf
V300B5T200BN3
V300B5T200BN3
Deskarga: V300B5T200BN3.pdf
V300B8C200BF
V300B8C200BF
Stockean: 568 pcs
Deskarga: V300B8C200BF.pdf
V300B5T200BS
V300B5T200BS
Stockean: 494 pcs
Deskarga: V300B5T200BS.pdf
V300B5T200BN
V300B5T200BN
Stockean: 554 pcs
Deskarga: V300B5T200BN.pdf
V300B8C200BF3
V300B8C200BF3