V300B48C150B
VicorVicor
V300B48C150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B48C150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V300B48C150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V300B48C150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B48C150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4747 pcs Datuen fitxa V300B48C150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 3.13A
Oinarriaren zati kopurua V300B48C150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300B48C150BF
V300B48C150BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 3038 pcs
Deskarga: V300B48C150BF.pdf
RFQ
V300B3V3T150BS2
V300B3V3T150BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Stockean: 6634 pcs
Deskarga: V300B3V3T150BS2.pdf
RFQ
V300B3V3T150BS
V300B3V3T150BS
Stockean: 532 pcs
Deskarga: V300B3V3T150BS.pdf
V300B48C150BG
V300B48C150BG
Stockean: 616 pcs
Deskarga: V300B48C150BG.pdf
V300B3V3T150BN
V300B3V3T150BN
Stockean: 463 pcs
Deskarga: V300B3V3T150BN.pdf
V300B3V3T150BN3
V300B3V3T150BN3
Deskarga: V300B3V3T150BN3.pdf
V300B48C150B3
V300B48C150B3
Deskarga: V300B48C150B3.pdf
V300B3V3T150BN2
V300B3V3T150BN2
Deskarga: V300B3V3T150BN2.pdf
V300B48C150B2
V300B48C150B2
Deskarga: V300B48C150B2.pdf
V300B3V3T150BS3
V300B3V3T150BS3
Stockean: 523 pcs
Deskarga: V300B3V3T150BS3.pdf
V300B48C150BF3
V300B48C150BF3
Deskarga: V300B48C150BF3.pdf
V300B48C150BF2
V300B48C150BF2