V300B3V3T150B2
VicorVicor
V300B3V3T150B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B3V3T150B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Fitxak: V300B3V3T150B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 472 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 472 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300B3V3T150B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B3V3T150B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 472 pcs Datuen fitxa V300B3V3T150B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 45.45A
Oinarriaren zati kopurua V300B3V3T150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300B3V3T150B3
V300B3V3T150B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Stockean: 425 pcs
Deskarga: V300B3V3T150B3.pdf
RFQ
V300B3V3T150BG2
V300B3V3T150BG2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 506 pcs
Deskarga: V300B3V3T150BG2.pdf
RFQ
V300B3V3T150B
V300B3V3T150B