V300B2C100BF
VicorVicor
V300B2C100BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B2C100BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 100W
Fitxak: V300B2C100BF.pdf
  • Mezua
V300B2C100BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B2C100BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4097 pcs Datuen fitxa V300B2C100BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 74%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 50A
Oinarriaren zati kopurua V300B2C100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300B28T250BS
V300B28T250BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 250W
Stockean: 410 pcs
Deskarga: V300B28T250BS.pdf
RFQ
V300B2C100BG2
V300B2C100BG2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 2V 100W
Stockean: 5330 pcs
Deskarga: V300B2C100BG2.pdf
RFQ
V300B2C100B
V300B2C100B
Stockean: 454 pcs
Deskarga: V300B2C100B.pdf
V300B28T250BS3
V300B28T250BS3
Stockean: 477 pcs
Deskarga: V300B28T250BS3.pdf
V300B2C100BG
V300B2C100BG
Stockean: 4562 pcs
Deskarga: V300B2C100BG.pdf
V300B2C100BF3
V300B2C100BF3
Deskarga: V300B2C100BF3.pdf
V300B2C100B2
V300B2C100B2
Deskarga: V300B2C100B2.pdf
V300B2C100B3
V300B2C100B3
Stockean: 506 pcs
Deskarga: V300B2C100B3.pdf
V300B2C100BF2
V300B2C100BF2