V300B12T150B2
VicorVicor
V300B12T150B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300B12T150B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V300B12T150B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V300B12T150B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300B12T150B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3859 pcs Datuen fitxa V300B12T150B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A