V28C5H50BN3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C5H50BN3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Fitxak: V28C5H50BN3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 318 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28C5H50BN3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C5H50BN3 fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318 pcs Datuen fitxa V28C5H50BN3.pdf
Tentsioa - Lan egitea 50W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 36V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio Quarter Brick
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V28C5H50BN3
Lineako araudia 77% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 10A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 9V - 36V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)