V28C48H100BN
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C48H100BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W
Fitxak: V28C48H100BN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 316 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 316 pcs
  • Mezua
V28C48H100BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C48H100BN fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316 pcs Datuen fitxa V28C48H100BN.pdf
Tentsioa - Lan egitea 100W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 48V
Tentsioa - Input (Max) 36V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio Quarter Brick
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V28C48H100BN
Lineako araudia 79.7% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 2.08A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 9V - 36V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)