V28C3V3T50BL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C3V3T50BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Fitxak: V28C3V3T50BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 642 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28C3V3T50BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C3V3T50BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 642 pcs Datuen fitxa V28C3V3T50BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 71.4% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 15.15A Oinarriaren zati kopurua V28C3V3T50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28C3V3T50BN2
V28C3V3T50BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Stockean: 570 pcs
Deskarga: V28C3V3T50BN2.pdf
RFQ
V28C3V3T50BL3
V28C3V3T50BL3
fabrikatzaileak: Vicor