V28C3V3M50BN3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C3V3M50BN3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Fitxak: V28C3V3M50BN3.pdf
  • Mezua
V28C3V3M50BN3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C3V3M50BN3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6218 pcs Datuen fitxa V28C3V3M50BN3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 71.4% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 15.15A eskaerak ITE (Commercial)