V28C36H100BF
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C36H100BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 100W
Fitxak: V28C36H100BF.pdf
  • Mezua
V28C36H100BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C36H100BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6554 pcs Datuen fitxa V28C36H100BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 80.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.78A Oinarriaren zati kopurua V28C36H100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28C36H100BG
V28C36H100BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 100W
Stockean: 4620 pcs
Deskarga: V28C36H100BG.pdf
RFQ
V28C36H100BL
V28C36H100BL
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 367 pcs
Deskarga: V28C36H100BL.pdf
RFQ
V28C36H100B
V28C36H100B