V28C36C100BL
VicorVicor
V28C36C100BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C36C100BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 100W
Fitxak: V28C36C100BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 655 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 655 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V28C36C100BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C36C100BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 655 pcs Datuen fitxa V28C36C100BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-1311
V28C36C100BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 80.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 2.78A
Oinarriaren zati kopurua V28C36C100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28C36C100BG3
V28C36C100BG3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 100W
Stockean: 723 pcs
Deskarga: V28C36C100BG3.pdf
RFQ
V28C36C100BL2
V28C36C100BL2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 687 pcs
Deskarga: V28C36C100BL2.pdf
RFQ
V28C36C100BN2
V28C36C100BN2
Stockean: 6678 pcs
Deskarga: V28C36C100BN2.pdf
V28C36C100BL3
V28C36C100BL3