V28C28H100B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C28H100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 100W
Fitxak: V28C28H100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 402 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 402 pcs
  • Mezua
V28C28H100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C28H100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 402 pcs Datuen fitxa V28C28H100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 80.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.57A Oinarriaren zati kopurua V28C28H100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28C28C100BS3
V28C28C100BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 100W
Stockean: 4899 pcs
Deskarga: V28C28C100BS3.pdf
RFQ
V28C28H100BG
V28C28H100BG
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 327 pcs
Deskarga: V28C28H100BG.pdf
RFQ
V28C28H100B2
V28C28H100B2
Stockean: 4242 pcs
Deskarga: V28C28H100B2.pdf
V28C28H100BF2
V28C28H100BF2
Deskarga: V28C28H100BF2.pdf
V28C28C100BN2
V28C28C100BN2
Stockean: 746 pcs
Deskarga: V28C28C100BN2.pdf
V28C28C100BS
V28C28C100BS
Stockean: 760 pcs
Deskarga: V28C28C100BS.pdf
V28C28H100B3
V28C28H100B3
Stockean: 382 pcs
Deskarga: V28C28H100B3.pdf
V28C28C100BS2
V28C28C100BS2
Deskarga: V28C28C100BS2.pdf
V28C28C100BN3
V28C28C100BN3
Stockean: 735 pcs
Deskarga: V28C28C100BN3.pdf
V28C28H100BF3
V28C28H100BF3
Stockean: 389 pcs
Deskarga: V28C28H100BF3.pdf
V28C28H100BF
V28C28H100BF