V28C24M100BN2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C24M100BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W
Fitxak: V28C24M100BN2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 275 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28C24M100BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C24M100BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 275 pcs Datuen fitxa V28C24M100BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 82.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A eskaerak ITE (Commercial)