V28C15H100BF2
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C15H100BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
Fitxak: V28C15H100BF2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 375 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 375 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28C15H100BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C15H100BF2 fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 375 pcs Datuen fitxa V28C15H100BF2.pdf
Tentsioa - Lan egitea 100W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 15V
Tentsioa - Input (Max) 36V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio Quarter Brick
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V28C15H100BF2
Lineako araudia 80.7% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 6.67A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 9V - 36V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28C15H100BL2
V28C15H100BL2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 100W
Stockean: 419 pcs
Deskarga: V28C15H100BL2.pdf
RFQ
V28C15H100B3
V28C15H100B3
fabrikatzaileak: Vicor Corporation
deskribapena: CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
Stockean: 373 pcs
Deskarga: V28C15H100B3.pdf
RFQ
V28C15H100B
V28C15H100B
fabrikatzaileak: Vicor