V28C12T100BN3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C12T100BN3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W
Fitxak: V28C12T100BN3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 670 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
  • Mezua
V28C12T100BN3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C12T100BN3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 670 pcs Datuen fitxa V28C12T100BN3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 8.33A eskaerak ITE (Commercial)