V28C12H100BL2
VicorVicor
V28C12H100BL2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28C12H100BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W
Fitxak: V28C12H100BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 371 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V28C12H100BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28C12H100BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 371 pcs Datuen fitxa V28C12H100BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Beste izenak 1102-5916
V28C12H100BL2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 8.33A
Oinarriaren zati kopurua V28C12H100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28C12H100BS
V28C12H100BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 100W
Stockean: 355 pcs
Deskarga: V28C12H100BS.pdf
RFQ
V28C12H100BL
V28C12H100BL
fabrikatzaileak: Vicor