V28B24H150B
VicorVicor
V28B24H150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28B24H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: V28B24H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 279 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28B24H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28B24H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 279 pcs Datuen fitxa V28B24H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A
Oinarriaren zati kopurua V28B24H150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28B24C150BS3
V28B24C150BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 150W
Stockean: 3615 pcs
Deskarga: V28B24C150BS3.pdf
RFQ
V28B24H150B3
V28B24H150B3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4788 pcs
Deskarga: V28B24H150B3.pdf
RFQ
V28B24H150BF3
V28B24H150BF3
Deskarga: V28B24H150BF3.pdf
V28B24C150BN3
V28B24C150BN3
Deskarga: V28B24C150BN3.pdf
V28B24H150BF
V28B24H150BF
Deskarga: V28B24H150BF.pdf
V28B24C150BN2
V28B24C150BN2
Stockean: 574 pcs
Deskarga: V28B24C150BN2.pdf
V28B24H150BG
V28B24H150BG
Stockean: 266 pcs
Deskarga: V28B24H150BG.pdf
V28B24C150BS2
V28B24C150BS2
Deskarga: V28B24C150BS2.pdf
V28B24H150BF2
V28B24H150BF2
Deskarga: V28B24H150BF2.pdf
V28B24C150BN
V28B24C150BN
Stockean: 593 pcs
Deskarga: V28B24C150BN.pdf
V28B24H150B2
V28B24H150B2