V28B15M150BF3
VicorVicor
V28B15M150BF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28B15M150BF3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V28B15M150BF3.pdf
  • Mezua
V28B15M150BF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28B15M150BF3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3852 pcs Datuen fitxa V28B15M150BF3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 10A
Oinarriaren zati kopurua V28B15M150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28B15M150BF2
V28B15M150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 6743 pcs
Deskarga: V28B15M150BF2.pdf
RFQ
V28B15M150B
V28B15M150B
fabrikatzaileak: Vicor