V28B15C150BL
VicorVicor
V28B15C150BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28B15C150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V28B15C150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 606 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 606 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V28B15C150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28B15C150BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 606 pcs Datuen fitxa V28B15C150BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 1102-1303
V28B15C150BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 81.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 10A