V28A5C175B2
VicorVicor
V28A5C175B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28A5C175B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 175W
Fitxak: V28A5C175B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V28A5C175B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28A5C175B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 175W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5001 pcs Datuen fitxa V28A5C175B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 175W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 76.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 35A