V28A48C200B2
VicorVicor
V28A48C200B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28A48C200B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W
Fitxak: V28A48C200B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 436 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28A48C200B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28A48C200B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 436 pcs Datuen fitxa V28A48C200B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 82.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 4.17A
Oinarriaren zati kopurua V28A48C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28A3V3T150BN2
V28A3V3T150BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Stockean: 3457 pcs
Deskarga: V28A3V3T150BN2.pdf
RFQ
V28A48C200B
V28A48C200B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 200W