V28A3V3C150B
VicorVicor
V28A3V3C150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V28A3V3C150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Fitxak: V28A3V3C150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 433 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V28A3V3C150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V28A3V3C150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 433 pcs Datuen fitxa V28A3V3C150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 78.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 45.45A
Oinarriaren zati kopurua V28A3V3C150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V28A3V3C150BF3
V28A3V3C150BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Stockean: 3356 pcs
Deskarga: V28A3V3C150BF3.pdf
RFQ
V28A36T200BN
V28A36T200BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 200W
Stockean: 6379 pcs
Deskarga: V28A36T200BN.pdf
RFQ
V28A3V3C150BG
V28A3V3C150BG
Stockean: 353 pcs
Deskarga: V28A3V3C150BG.pdf
V28A36T200BN2
V28A36T200BN2
Deskarga: V28A36T200BN2.pdf
V28A36T200BS
V28A36T200BS
Deskarga: V28A36T200BS.pdf
V28A3V3C150BF
V28A3V3C150BF
Deskarga: V28A3V3C150BF.pdf
V28A3V3C150B3
V28A3V3C150B3