V24C5H50BF2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C5H50BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W
Fitxak: V24C5H50BF2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 472 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 472 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C5H50BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C5H50BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 472 pcs Datuen fitxa V24C5H50BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Oinarriaren zati kopurua V24C5H50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C5H50B2
V24C5H50B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 50W
Stockean: 585 pcs
Deskarga: V24C5H50B2.pdf
RFQ
V24C5H50BL2
V24C5H50BL2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 484 pcs
Deskarga: V24C5H50BL2.pdf
RFQ
V24C5H50B
V24C5H50B
Stockean: 491 pcs
Deskarga: V24C5H50B.pdf
V24C5H125BS2
V24C5H125BS2
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 125W
Stockean: 6314 pcs
Deskarga: V24C5H125BS2.pdf
V24C5H50BF
V24C5H50BF