V24C48H50B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C48H50B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 50W
Fitxak: V24C48H50B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24C48H50Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C48H50B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3974 pcs Datuen fitxa V24C48H50B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.04A Oinarriaren zati kopurua V24C48H50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C48H150BS
V24C48H150BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 6767 pcs
Deskarga: V24C48H150BS.pdf
RFQ
V24C48H150BN2
V24C48H150BN2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4541 pcs
Deskarga: V24C48H150BN2.pdf
RFQ
V24C48H50BF
V24C48H50BF
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 50W
Deskarga: V24C48H50BF.pdf
V24C48H50BF3
V24C48H50BF3
Deskarga: V24C48H50BF3.pdf
V24C48H150BN3
V24C48H150BN3
Deskarga: V24C48H150BN3.pdf
V24C48H50B3
V24C48H50B3
Stockean: 509 pcs
Deskarga: V24C48H50B3.pdf
V24C48H150BN
V24C48H150BN
Deskarga: V24C48H150BN.pdf
V24C48H50B2
V24C48H50B2
Deskarga: V24C48H50B2.pdf
V24C48H50BF2
V24C48H50BF2
Deskarga: V24C48H50BF2.pdf
V24C48H150BS3
V24C48H150BS3
Deskarga: V24C48H150BS3.pdf
V24C48H150BS2
V24C48H150BS2
Deskarga: V24C48H150BS2.pdf
V24C48H50BG
V24C48H50BG