V24C48C100B
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C48C100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 100W
Fitxak: V24C48C100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 698 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C48C100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C48C100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 698 pcs Datuen fitxa V24C48C100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.7% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.08A Oinarriaren zati kopurua V24C48C100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C48C100BF
V24C48C100BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 100W
Stockean: 634 pcs
Deskarga: V24C48C100BF.pdf
RFQ
V24C48C100B3
V24C48C100B3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 679 pcs
Deskarga: V24C48C100B3.pdf
RFQ
V24C3V3T75BN
V24C3V3T75BN
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 708 pcs
Deskarga: V24C3V3T75BN.pdf
V24C48C100BF3
V24C48C100BF3
Stockean: 668 pcs
Deskarga: V24C48C100BF3.pdf
V24C3V3T75BS2
V24C3V3T75BS2
Stockean: 690 pcs
Deskarga: V24C3V3T75BS2.pdf
V24C48C100B2
V24C48C100B2