V24C3V3M50B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C3V3M50B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Fitxak: V24C3V3M50B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 323 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C3V3M50Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C3V3M50B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 323 pcs Datuen fitxa V24C3V3M50B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 79.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 15.15A Oinarriaren zati kopurua V24C3V3M50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C3V3M50BF2
V24C3V3M50BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Stockean: 7074 pcs
Deskarga: V24C3V3M50BF2.pdf
RFQ
V24C3V3H75BN3
V24C3V3H75BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 378 pcs
Deskarga: V24C3V3H75BN3.pdf
RFQ
V24C3V3M50B2
V24C3V3M50B2
Stockean: 308 pcs
Deskarga: V24C3V3M50B2.pdf
V24C3V3M50BF3
V24C3V3M50BF3
Stockean: 397 pcs
Deskarga: V24C3V3M50BF3.pdf
V24C3V3M50BF
V24C3V3M50BF
Stockean: 381 pcs
Deskarga: V24C3V3M50BF.pdf
V24C3V3H75BS3
V24C3V3H75BS3
Stockean: 361 pcs
Deskarga: V24C3V3H75BS3.pdf
V24C3V3H75BS
V24C3V3H75BS
Stockean: 4636 pcs
Deskarga: V24C3V3H75BS.pdf
V24C3V3M50BG
V24C3V3M50BG
Stockean: 357 pcs
Deskarga: V24C3V3M50BG.pdf
V24C3V3H75BN2
V24C3V3H75BN2
Deskarga: V24C3V3H75BN2.pdf
V24C3V3H75BS2
V24C3V3H75BS2
Stockean: 439 pcs
Deskarga: V24C3V3H75BS2.pdf
V24C3V3M50B3
V24C3V3M50B3