V24C3V3C75BF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C3V3C75BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Fitxak: V24C3V3C75BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 644 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
  • Mezua
V24C3V3C75BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C3V3C75BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 644 pcs Datuen fitxa V24C3V3C75BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.72A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 22.72A Oinarriaren zati kopurua V24C3V3C75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C3V3C75BG2
V24C3V3C75BG2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 674 pcs
Deskarga: V24C3V3C75BG2.pdf
RFQ
V24C3V3C75BF2
V24C3V3C75BF2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5982 pcs
Deskarga: V24C3V3C75BF2.pdf
RFQ
V24C3V3C75BL
V24C3V3C75BL
Stockean: 778 pcs
Deskarga: V24C3V3C75BL.pdf
V24C3V3C75BF3
V24C3V3C75BF3