V24C36T100B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C36T100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 100W
Fitxak: V24C36T100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24C36T100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C36T100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4702 pcs Datuen fitxa V24C36T100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.1% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.78A Oinarriaren zati kopurua V24C36T100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C36M50BN
V24C36M50BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 50W
Stockean: 5585 pcs
Deskarga: V24C36M50BN.pdf
RFQ
V24C36T100B2
V24C36T100B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 100W
Stockean: 2913 pcs
Deskarga: V24C36T100B2.pdf
RFQ
V24C36M50BS2
V24C36M50BS2
Deskarga: V24C36M50BS2.pdf
V24C36M50BN2
V24C36M50BN2
Deskarga: V24C36M50BN2.pdf
V24C36T100BF2
V24C36T100BF2
Deskarga: V24C36T100BF2.pdf
V24C36T100BG
V24C36T100BG
Stockean: 709 pcs
Deskarga: V24C36T100BG.pdf
V24C36T100BF3
V24C36T100BF3
Deskarga: V24C36T100BF3.pdf
V24C36M50BS
V24C36M50BS
Deskarga: V24C36M50BS.pdf
V24C36T100BF
V24C36T100BF
Deskarga: V24C36T100BF.pdf
V24C36M50BS3
V24C36M50BS3
Deskarga: V24C36M50BS3.pdf
V24C36T100B3
V24C36T100B3