V24C36C50BF
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C36C50BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 50W
Fitxak: V24C36C50BF.pdf
  • Mezua
V24C36C50BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C36C50BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3627 pcs Datuen fitxa V24C36C50BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 1.39A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.39A Oinarriaren zati kopurua V24C36C50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C36C50BL
V24C36C50BL
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 50W
Stockean: 682 pcs
Deskarga: V24C36C50BL.pdf
RFQ
V24C36C50B3
V24C36C50B3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 592 pcs
Deskarga: V24C36C50B3.pdf
RFQ
V24C36C50BF2
V24C36C50BF2
Stockean: 6194 pcs
Deskarga: V24C36C50BF2.pdf
V24C36C50BG2
V24C36C50BG2
Stockean: 692 pcs
Deskarga: V24C36C50BG2.pdf
V24C36C50B
V24C36C50B