V24C28T50B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C28T50B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 50W
Fitxak: V24C28T50B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 755 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C28T50Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C28T50B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 755 pcs Datuen fitxa V24C28T50B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.78A Oinarriaren zati kopurua V24C28T50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C28T50B2
V24C28T50B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 50W
Stockean: 6755 pcs
Deskarga: V24C28T50B2.pdf
RFQ
V24C28T150BS
V24C28T150BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 150W
Stockean: 689 pcs
Deskarga: V24C28T150BS.pdf
RFQ
V24C28T150BS2
V24C28T150BS2
Stockean: 5949 pcs
Deskarga: V24C28T150BS2.pdf
V24C28T50B3
V24C28T50B3
Stockean: 658 pcs
Deskarga: V24C28T50B3.pdf
V24C28T50BG
V24C28T50BG
Stockean: 733 pcs
Deskarga: V24C28T50BG.pdf
V24C28T150BS3
V24C28T150BS3
Deskarga: V24C28T150BS3.pdf
V24C28T150BN2
V24C28T150BN2
Deskarga: V24C28T150BN2.pdf
V24C28T50BF
V24C28T50BF
Deskarga: V24C28T50BF.pdf
V24C28T150BN3
V24C28T150BN3
Stockean: 639 pcs
Deskarga: V24C28T150BN3.pdf
V24C28T150BN
V24C28T150BN
Deskarga: V24C28T150BN.pdf
V24C28T50BF3
V24C28T50BF3
Deskarga: V24C28T50BF3.pdf
V24C28T50BF2
V24C28T50BF2