V24C24T100BF
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C24T100BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W
Fitxak: V24C24T100BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 711 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 711 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C24T100BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C24T100BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 711 pcs Datuen fitxa V24C24T100BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A Oinarriaren zati kopurua V24C24T100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C24M50BS
V24C24M50BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 50W
Stockean: 4183 pcs
Deskarga: V24C24M50BS.pdf
RFQ
V24C24M50BS2
V24C24M50BS2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 346 pcs
Deskarga: V24C24M50BS2.pdf
RFQ
V24C24T100B
V24C24T100B
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 100W
Stockean: 814 pcs
Deskarga: V24C24T100B.pdf
V24C24T100BF2
V24C24T100BF2