V24C24M50B
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C24M50B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 50W
Fitxak: V24C24M50B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 368 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24C24M50Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C24M50B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 368 pcs Datuen fitxa V24C24M50B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.08A Oinarriaren zati kopurua V24C24M50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C24M150BN
V24C24M150BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 150W
Stockean: 318 pcs
Deskarga: V24C24M150BN.pdf
RFQ
V24C24M50B2
V24C24M50B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 50W
Stockean: 6565 pcs
Deskarga: V24C24M50B2.pdf
RFQ
V24C24M150BS
V24C24M150BS
Stockean: 6657 pcs
Deskarga: V24C24M150BS.pdf
V24C24M150BN3
V24C24M150BN3
Deskarga: V24C24M150BN3.pdf
V24C24M50B3
V24C24M50B3
Stockean: 393 pcs
Deskarga: V24C24M50B3.pdf
V24C24M50BF3
V24C24M50BF3
Deskarga: V24C24M50BF3.pdf
V24C24M50BG
V24C24M50BG
Stockean: 450 pcs
Deskarga: V24C24M50BG.pdf
V24C24M150BS3
V24C24M150BS3
Deskarga: V24C24M150BS3.pdf
V24C24M150BN2
V24C24M150BN2
Deskarga: V24C24M150BN2.pdf
V24C24M50BF2
V24C24M50BF2
Deskarga: V24C24M50BF2.pdf
V24C24M150BS2
V24C24M150BS2
Deskarga: V24C24M150BS2.pdf
V24C24M50BF
V24C24M50BF