V24C15M50BF2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24C15M50BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 50W
Fitxak: V24C15M50BF2.pdf
  • Mezua
V24C15M50BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24C15M50BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5373 pcs Datuen fitxa V24C15M50BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 3.33A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.33A Oinarriaren zati kopurua V24C15M50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24C15M50BG3
V24C15M50BG3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 50W
Stockean: 5721 pcs
Deskarga: V24C15M50BG3.pdf
RFQ
V24C15M50BL2
V24C15M50BL2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 438 pcs
Deskarga: V24C15M50BL2.pdf
RFQ
V24C15M50B
V24C15M50B
Stockean: 374 pcs
Deskarga: V24C15M50B.pdf
V24C15M50B2
V24C15M50B2
Stockean: 4533 pcs
Deskarga: V24C15M50B2.pdf
V24C15M50BF
V24C15M50BF