V24B5M150BL
Vicor CorporationVicor Corporation
V24B5M150BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B5M150BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
Fitxak: V24B5M150BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 287 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V24B5M150BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B5M150BL fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 287 pcs Datuen fitxa V24B5M150BL.pdf
Tentsioa - Lan egitea 150W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 36V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 9-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V24B5M150BL
Lineako araudia 84.8% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 30A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 36V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B5M150BL3
V24B5M150BL3
fabrikatzaileak: Vicor Corporation
deskribapena: CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
Stockean: 271 pcs
Deskarga: V24B5M150BL3.pdf
RFQ
V24B5M150BF2
V24B5M150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 2767 pcs
Deskarga: V24B5M150BF2.pdf
RFQ
V24B5M150BF3
V24B5M150BF3
Stockean: 276 pcs
Deskarga: V24B5M150BF3.pdf
V24B5M150BL2
V24B5M150BL2