V24B5C150BF
VicorVicor
V24B5C150BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B5C150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W
Fitxak: V24B5C150BF.pdf
  • Mezua
V24B5C150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B5C150BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3074 pcs Datuen fitxa V24B5C150BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 30A
Oinarriaren zati kopurua V24B5C150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B5C150BF3
V24B5C150BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 522 pcs
Deskarga: V24B5C150BF3.pdf
RFQ
V24B5C150BF2
V24B5C150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 2788 pcs
Deskarga: V24B5C150BF2.pdf
RFQ
V24B48T250BS
V24B48T250BS
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 250W
Stockean: 6304 pcs
Deskarga: V24B48T250BS.pdf
V24B5C150B
V24B5C150B