V24B48M250BL3
VicorVicor
V24B48M250BL3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V24B48M250BL3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 250W
Fitxak: V24B48M250BL3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V24B48M250BL3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V24B48M250BL3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4046 pcs Datuen fitxa V24B48M250BL3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.1%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 5.2A
Oinarriaren zati kopurua V24B48M250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V24B48M250BL2
V24B48M250BL2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 250W
Stockean: 4734 pcs
Deskarga: V24B48M250BL2.pdf
RFQ
V24B48M250BL
V24B48M250BL
fabrikatzaileak: Vicor